budzet

Głosowanie papierowe trwa od 10 września do 18 września

Preferowane przez szkołę są karty papierowe, które składamy w szkole (u wychowawców). W świetlicy zostaną one sprawdzone i przeliczone i mamy pewność co do ilości przekazanych głosów. W internecie tego nie sprawdzimy. W poprzednim roku mieliśmy aż 300 głosów nieważnych, dlatego to sprawdzenie jest dla nas takie ważne.

Po 18 września będzie można oddawać głosy przez internet (do 9 października). www.budzetobywatelski.uml.lodz.pl/

Jedna osoba może oddać tylko jeden głos (papierowy lub internetowy).

1. Głosowanie internetowe trwa od 10 września do 9 października na stronie www.budzetobywatelski.uml.lodz.pl/
  1. Numer naszego projektu to B0203TWBudowa zadaszenia nad kortem tenisowym w kompleksie sportowym wraz z zapleczem socjalnym przy SP 182.

4.  Wskazane byłoby głosowanie tylko na nasz projekt. Glosując również na inne projekty z naszego osiedla dajemy przewagę konkurencji. Natomiast nasz projekt musi zająć pierwsze miejsce, ponieważ kosztuje 1,5 mln zł, a w puli jest tylko 1,7 mln zł. Zajmując drugie miejsce np. po projekcie za 300 tyś, przegrywamy ponieważ braknie w puli na nasz projekt 100 tys. zł i pieniądze otrzymuje projekt z 3ciego miejsca.

W tamtym roku z rozdanych 6000 kart wróciło do nas 3200 i zajęliśmy dopiero 4-te miejsce. W tym roku nie możemy sobie na to pozwolić JEŚLI CHCEMY MIEĆ NOWĄ HALĘ SPORTOWĄ!

1. Prosimy oddać jak najwięcej głosów. Dzieci dostana w poniedziałek po min. 10 kart do głosowania (głosować może cała rodzina, znajomi, współpracownicy itp.).

W tamtym roku niektóre dzieci oddały po 10-30 kart. Jeśli komuś zabraknie kart – dodatkowe można odbierać w świetlicy do godz. 17.00.

Zapraszamy też do głosowania internetowego na nasz wniosek w budżecie obywatelskim. Po kliknięciu w plakat przejdziecie Państwo na stronę, a której można rozpocząć głosowanie.