Finał Łódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców

DSC_0940W dniu 17.06.2016 r. w hali UKS „Anilana” w Łodzi odbył się

 Finał Łódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców – rocznik 2005

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce!!!

I miejsce SP 202, II miejsce SP 182,  III miejsce SP 122.

IV miejsce SP 173, V miejsce SP 70, VI miejsce SP 33.

Nasi szczypiorniści:

Durka Maksymilian – kl. IV c

Pęgowski Dominik – kl. IV c

Krawiec Iwo – kl.IV c

Merek Hubert – kl. IV c

Bielawski Oskar – kl. IV b

Gajewski Wojciech – kl. V b

Dudkowski Jakub – kl. IV b

Lechański Oskar – kl. IV b

Nowak Patryk – kl. IV b

Lewy Przemysław – kl. IV b

Kiciak Filip – kl. IV a

Przygoda Olaf – kl. Va

Gratulujemy sukcesu !!!

Trener drużyny Sławomir Wasik

Turniej piłki nożnej „Kamień Milowy”

DSC_0922W dniu 01.06.2016 r. z okazji Dnia Dziecka na boisku „Orlik” XXVI LO został rozegrany turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Fundacji Rehabilitacji „Kamień Milowy”.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w turnieju.

Skład naszej drużyny:

Przygoda Olaf – kl. V a

Pietrzyk Adam – kl. V c

Szczech Kacper – kl. V c

Sokólski Oliwier – kl. V c

Jakubowski Kamil – kl. V b

Rudziński Kacper – kl. V b

Wojnowski Jakub – kl. V d,

Bielawski Oskar – kl. IV b

Dudkowski Jakub – kl. IV b

Wasiński Marek – kl. IV b

Nowak Patryk – kl. IV b.

Puchar i medale wręczali : V-ce Prezydent Łodzi Tomasz Trela, Dyrektor XXVI LO Małgorzata Wiśniewska oraz Prezes Fundacji Witold Barszcz.

Trener drużyny Sławomir Wasik

Fotorelacja z zawodów.

Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

DSC_0925W dniu 02.06.2016 r. na stadionie MOSiR w Kutnie odbyły się

 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła V miejsce w województwie.

Reprezentanci naszej szkoły:

Madaj Szymon – kl. VI b

Balik Mateusz –kl. VI b

Nastarowicz Mateusz – kl. VI c

Niedźwiedzki Arkadiusz –kl. VI d

Wrześniewski Maksymilian – kl. VI d

Jakubowski Kamil – kl. V b

Mateusz Nastarowicz w klasyfikacji generalnej mistrzostw zajął IV miejsce.

Trener drużyny Sławomir Wasik

II miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym dla naszej szkoły

DSC_0881
W dniu 25.05.2016 r. na stadionie AZS Łódź odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego. Startowało 31 szkół.

I miejsce SP 79, II miejsce SP 182,  III miejsce SP 55.

Srebrni medaliści: Madaj Szymon – kl. VI b,

Balik Mateusz – kl. VI b,

Nastarowicz Mateusz – kl.VI c,

Niedźwiedzki Arkadiusz –kl. VI d,

Wrześniewski Maksymilian – kl.VI d,

Jakubowski Kamil – kl.V b.

Madaj Szymon zajął indywidualnie II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Finał wojewódzki odbędzie się 02.06.2016 r. w Kutnie.

GRATULUJEMY I  ŻYCZYMY SUKCESU W FINALE !

Trener drużyny Sławomir Wasik

Budżet Obywatelski – wyniki

5622101f73c63_p

Udało się!!! Nasz projekt na rozbudowę kompleksu sportowego przeszedł w Budżecie Obywatelskim na 2016 rok zdobywając 2778 ważnych głosów (wszystkich 3177). Już niedługo będziemy się cieszyć nowym zapleczem sportowym i dla wszystkich starczy miejsca. Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbieranie głosów uczniom, rodzicom i nauczycielom a także nauczycielom, którzy przygotowali wnioski. Bez was by się nie udało! DZIĘKUJEMY!

I miejsce dla naszej szkoły w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej

DSC_0753W dniu 09.06.2015 r. na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 70 odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej PT „Łódzkie gra w ręczną” organizatorami są Urząd Marszałkowski i Łódzki Związek Piłki Ręcznej.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.
II miejsce SP 70  III miejsce SP 19

Skład naszej reprezentacji: Król Jerzy – Va, Rogaliński Maciej – kl. Va, Madaj Szymon – kl. Vb, Szkudlarek Sebastian – Vc, Nastarowicz Mateusz – Vc, Miłowski Sebastian – Vc, Nowak Bartłomiej – kl. Vc, Mateusz Soboń – Vd, Lesiński Jakub – Vd, Arkadiusz Poborski – Vd, Kolasa Mateusz – Vd, Sobolewski Kamil – Vd

Kolejny etap rozgrywek we wrześniu 2015 r.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!
Trener drużyny – Sławomir Wasik

II miejsce dla naszych w Orlikowej Lidze Mistrzów

z12

W dniu 29.IX. 2014 r. w Konstantynowie Łódzkim odbyła się Orlikowa Liga Mistrzów w piłce ręcznej chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły w finale uległa SP 169.

Wyniki turnieju:

I miejsce  SP 169

II miejsce  SP 182

III miejsce SP 16 Piotrków Tryb.

Skład drużyny chłopców:

Bartłomiej Jaruga – VI b, Adrian Madaj – VI b, Bartłomiej Dobrowolski – VI b, Paweł Stangreciak – VI c, Michał Pawłowski – VI c, Bartosz Straub – VI c, Aleksander Martyniuk – VI c, Szymon Madaj – V a, Jerzy Król – V a, Bartłomiej Nowak – V c, Antoni Poborski – V d, Mateusz kolasa – V d, Jakub Lesiński – V d, Kamil Sobolewski – V d.

Fotorelacja z zawodów.

Konkurs Wiedzy o Sporcie

DSC_0084W Konkursie Wiedzy o Sporcie pod patronatem Małgorzaty Niemczyk- posłanki na Sejm oraz Jana Kamińskiego- Kuratora Łódzkiego nasza drużyna zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi Szkół Podstawowych.
Zespół w składzie:
Julia Janus – VI c
Julia Komorowska – VI a
Jakub Kozłowski – VI b
Stanisław Roszczyk – VI c
Gratulujemy !!!!
Przygotował do konkursu: Sławomir Wasik.

Skrzydlewska Cup

IMG_6190
W turnieju piłkarskim Skrzydlewska CUP nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie do ostatniego gwizdka sędziego czasem brakowało szczęścia. Drużyna przeszła trzy rundy rozgrywek ostatecznie zajmując IX miejsce. Do rozgrywek przystąpiło 115 zespołów z Łodzi i województwa.
Skład naszej drużyny:
Michał Bielecki – VI a
Paweł Brocki – VI a
Gracjan Niezabitowski – VI a
Mikołaj Sadowski – VI a
Dawid Smolczewski – VI b
Mateusz Kaczor – VI b
Jakub Kozłowski – VI b
Mikołaj Rogowski – VI c
Jakub Karlikowski – VI c
Konrad Firmanty – VI c
Adrian Madaj – V b
Mateusz Balik – IV b
Gratulujemy !!!!
Trener drużyny: Sławomir Wasik

Mistrzostwa Łodzi Szkół Podstawowych w piłce nożnej chłopców

IMG_6344
Reprezentacja piłkarska naszej szkoły zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi Szkół Podstawowych w piłce
nożnej chłopców . Do rozgrywek przystąpiły 63 szkoły.
Skład naszej drużyny:
Michał Bielecki – VI a
Paweł Brocki – VI a
Gracjan Niezabitowski – VI a
Mikołaj Sadowski – VI a
Dawid Smolczewski – VI b
Mateusz Kaczor – VI b
Jakub Kozłowski – VI b
Mikołaj Rogowski – VI c
Jakub Karlikowski – VI c
Konrad Firmanty – VI c
Adrian Madaj – V b
Opiekun drużyny: Sławomir Wasik
1 2