Wizyta piłkarza Damiana Radowicza w naszej szkole

W poniedziałek, 15 września, gościliśmy w naszej szkole pana Damiana Radowicza prezesa Fundacji „Futbol Bonito”, byłego piłkarza ekstraklasy i trenera od przygotowania fizycznego. Popełnił on wiele błędów na swojej ścieżce piłkarskiej, przeszedł kilka operacji i postanowił podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Pan Damian zdradził nam kilka sekretów, które mogą być pomocne w osiągnięciu sukcesu (nie tylko w dziedzinie piłki nożnej). Mówił o tym, jak ważna jest systematyczna praca, nawiązując do przysłowia „Trening czyni mistrza”. Zwrócił również uwagę na zdrowe odżywianie jako ważny element poprawy kondycji fizycznej człowieka.

Na koniec pan Damian Radowicz zaprosił dzieci na darmową lekcje treningową w naszej szkole i zachęcił do zapisywania się do szkółki piłkarskiej i trenowania piłki nożnej.

Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w piłce koszykowej chłopców

W dniu 21.03.2018 r. odbył się

Finał Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych

w piłce koszykowej chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce!

I miejsce SP 199

II miejsce SP 182

III miejsce SP 34

IV miejsce SP 55

 

Nasi srebrni medaliści:

  1. Grabarczyk Mateusz – kl. V d
  2. Mądry Tomasz – kl. V d
  3. Nowak Patryk – kl. V c
  4. Lewandowski Oliwier – kl. VI c
  5. Bielawski Oskar – kl. VI b
  6. Dudkowski Jakub – kl. VI b
  7. Kukian Maksymilian – kl. VI b
  8. Lechański Oskar – kl. VI b
  9. Radwański Jakub – kl. VI b
  10. Wasiński Marek – kl. VI b
  11. Przygoda Olaf – kl. VII a
  12. Kubiński Kajetan – kl. VII d

W Finale Mistrzostw Łodzi Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców nasza drużyna szczypiornistów zajęła IV miejsce.

GRATULUJEMY SUKCESÓW NASZYM DRUŻYNOM !!!

Trenerem zespołów – Sławomir Wasik

Finał Łódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców

DSC_0940W dniu 17.06.2016 r. w hali UKS „Anilana” w Łodzi odbył się

 Finał Łódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców – rocznik 2005

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce!!!

I miejsce SP 202, II miejsce SP 182,  III miejsce SP 122.

IV miejsce SP 173, V miejsce SP 70, VI miejsce SP 33.

Nasi szczypiorniści:

Durka Maksymilian – kl. IV c

Pęgowski Dominik – kl. IV c

Krawiec Iwo – kl.IV c

Merek Hubert – kl. IV c

Bielawski Oskar – kl. IV b

Gajewski Wojciech – kl. V b

Dudkowski Jakub – kl. IV b

Lechański Oskar – kl. IV b

Nowak Patryk – kl. IV b

Lewy Przemysław – kl. IV b

Kiciak Filip – kl. IV a

Przygoda Olaf – kl. Va

Gratulujemy sukcesu !!!

Trener drużyny Sławomir Wasik

Turniej piłki nożnej „Kamień Milowy”

DSC_0922W dniu 01.06.2016 r. z okazji Dnia Dziecka na boisku „Orlik” XXVI LO został rozegrany turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Fundacji Rehabilitacji „Kamień Milowy”.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w turnieju.

Skład naszej drużyny:

Przygoda Olaf – kl. V a

Pietrzyk Adam – kl. V c

Szczech Kacper – kl. V c

Sokólski Oliwier – kl. V c

Jakubowski Kamil – kl. V b

Rudziński Kacper – kl. V b

Wojnowski Jakub – kl. V d,

Bielawski Oskar – kl. IV b

Dudkowski Jakub – kl. IV b

Wasiński Marek – kl. IV b

Nowak Patryk – kl. IV b.

Puchar i medale wręczali : V-ce Prezydent Łodzi Tomasz Trela, Dyrektor XXVI LO Małgorzata Wiśniewska oraz Prezes Fundacji Witold Barszcz.

Trener drużyny Sławomir Wasik

Fotorelacja z zawodów.

Mistrzostwa Województwa w Czwórboju Lekkoatletycznym

DSC_0925W dniu 02.06.2016 r. na stadionie MOSiR w Kutnie odbyły się

 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła V miejsce w województwie.

Reprezentanci naszej szkoły:

Madaj Szymon – kl. VI b

Balik Mateusz –kl. VI b

Nastarowicz Mateusz – kl. VI c

Niedźwiedzki Arkadiusz –kl. VI d

Wrześniewski Maksymilian – kl. VI d

Jakubowski Kamil – kl. V b

Mateusz Nastarowicz w klasyfikacji generalnej mistrzostw zajął IV miejsce.

Trener drużyny Sławomir Wasik

II miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym dla naszej szkoły

DSC_0881
W dniu 25.05.2016 r. na stadionie AZS Łódź odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego. Startowało 31 szkół.

I miejsce SP 79, II miejsce SP 182,  III miejsce SP 55.

Srebrni medaliści: Madaj Szymon – kl. VI b,

Balik Mateusz – kl. VI b,

Nastarowicz Mateusz – kl.VI c,

Niedźwiedzki Arkadiusz –kl. VI d,

Wrześniewski Maksymilian – kl.VI d,

Jakubowski Kamil – kl.V b.

Madaj Szymon zajął indywidualnie II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Finał wojewódzki odbędzie się 02.06.2016 r. w Kutnie.

GRATULUJEMY I  ŻYCZYMY SUKCESU W FINALE !

Trener drużyny Sławomir Wasik

Budżet Obywatelski – wyniki

5622101f73c63_p

Udało się!!! Nasz projekt na rozbudowę kompleksu sportowego przeszedł w Budżecie Obywatelskim na 2016 rok zdobywając 2778 ważnych głosów (wszystkich 3177). Już niedługo będziemy się cieszyć nowym zapleczem sportowym i dla wszystkich starczy miejsca. Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbieranie głosów uczniom, rodzicom i nauczycielom a także nauczycielom, którzy przygotowali wnioski. Bez was by się nie udało! DZIĘKUJEMY!

I miejsce dla naszej szkoły w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej

DSC_0753W dniu 09.06.2015 r. na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 70 odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej PT „Łódzkie gra w ręczną” organizatorami są Urząd Marszałkowski i Łódzki Związek Piłki Ręcznej.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce.
II miejsce SP 70  III miejsce SP 19

Skład naszej reprezentacji: Król Jerzy – Va, Rogaliński Maciej – kl. Va, Madaj Szymon – kl. Vb, Szkudlarek Sebastian – Vc, Nastarowicz Mateusz – Vc, Miłowski Sebastian – Vc, Nowak Bartłomiej – kl. Vc, Mateusz Soboń – Vd, Lesiński Jakub – Vd, Arkadiusz Poborski – Vd, Kolasa Mateusz – Vd, Sobolewski Kamil – Vd

Kolejny etap rozgrywek we wrześniu 2015 r.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!
Trener drużyny – Sławomir Wasik

II miejsce dla naszych w Orlikowej Lidze Mistrzów

z12

W dniu 29.IX. 2014 r. w Konstantynowie Łódzkim odbyła się Orlikowa Liga Mistrzów w piłce ręcznej chłopców.

Reprezentacja naszej szkoły w finale uległa SP 169.

Wyniki turnieju:

I miejsce  SP 169

II miejsce  SP 182

III miejsce SP 16 Piotrków Tryb.

Skład drużyny chłopców:

Bartłomiej Jaruga – VI b, Adrian Madaj – VI b, Bartłomiej Dobrowolski – VI b, Paweł Stangreciak – VI c, Michał Pawłowski – VI c, Bartosz Straub – VI c, Aleksander Martyniuk – VI c, Szymon Madaj – V a, Jerzy Król – V a, Bartłomiej Nowak – V c, Antoni Poborski – V d, Mateusz kolasa – V d, Jakub Lesiński – V d, Kamil Sobolewski – V d.

Fotorelacja z zawodów.

Konkurs Wiedzy o Sporcie

DSC_0084W Konkursie Wiedzy o Sporcie pod patronatem Małgorzaty Niemczyk- posłanki na Sejm oraz Jana Kamińskiego- Kuratora Łódzkiego nasza drużyna zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Łodzi Szkół Podstawowych.
Zespół w składzie:
Julia Janus – VI c
Julia Komorowska – VI a
Jakub Kozłowski – VI b
Stanisław Roszczyk – VI c
Gratulujemy !!!!
Przygotował do konkursu: Sławomir Wasik.
1 2