Wyniki Konkursu „Picture Dictionary”

Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić wyniki konkursu „Picture Dictionary”:
I miejsce: Amelia Sas z klasy 2c
II miejsce: Jakub Szczepański z klasy 2c
III miejsce: Wiktor Prokopczyk z klasy 2c, Natalia Prorok z klasy 1b oraz Izabela Wieszczak z klasy 2a
Wyróżnienia: Kamil Sas z klasy 3c, Solomiia Ivanova z klasy 1c, Wiktoria Przybyłowska z klasy 1c, Zofia Grębecka z klasy 2c oraz Agata Kicińska z klasy 1d.
Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody, które zostaną rozdane w nadchodzącym tygodniu.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Wyniki szkolnego konkursu „Jak dbać o zdrowie” dla uczniów klas II-III

W piątek 11 czerwca odbył się szkolny konkurs wiedzy pt. „Jak dbać o zdrowie?” dla uczniów klas II-III.

Z przyjemnością informujemy, że I miejsce zajął Nataniel Czerwiński z klasy 2d, II miejsce zajął Karol Zimny również z klasy 2d i III miejsce zajął Antoni Nowacki z klasy 2a.

Gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Wyniki konkursu origami

Z przyjemnością informujemy o wynikach konkursu origami „Sprawne ręce mam, zabawkę zrobię sam”:
I miejsce: Amelia Sas z klasy 2c oraz Wiktoria Przybyłowska z klasy 1c,
II miejsce: Patrycja Sowińska z klasy 3b oraz Kamil Sas z klasy 3c,
III miejsce Antonina Łubińska z klasy 1a oraz Szymon Kardzis z klasy 1a.
Nagrodę specjalną – prowadzenie warsztatu origami, zdobył Hubert Brzozowski z klasy 3a.
O terminie warsztatu prowadzący i uczestnicy zostaną powiadomieni osobiście Librusem.
Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody, które zostaną rozdane w nadchodzącym tygodniu w klasach.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu
Agnieszka Kośmider i Sylwia Kardzis

Matematyczny Kangur 2021

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesów w tegorocznej edycji konkursu Kangur. Najlepsze wyniki (wyróżnienia) uzyskali:
w kategorii Maluch: Hubert Brzozowski kl.IIIa
w kategorii Beniamin: Maciej Pietrzak kl.Va i Natalia Mendyka kl.VIe
w kategorii Kadet: Mikołaj Kurzyński kl.VIIIb, Stanisław JuraszczykJulia Ziarkowska kl.VIIId
Wyniki pozostałych uczniów są dostępne u wychowawców i nauczycieli matematyki.
Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w następnych edycjach konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu „Moja rodzina”

Dziękujemy za prace konkursowe „Moja rodzina”. Wybór tych najładniejszych był bardzo trudny.
Oto wyniki:
I miejsce – Wiktor Prokopczyk z klasy IIC
II miejsce – Hanna Antecka z klasy IC
III miejsce – Nikolas Szymański z klasy IIC
Wyróżnienia: Julia Kicińska z klasy IIA, Zofia Stangreciak z klasy IIA
Dyplomy oraz upominki zostaną wręczone wkrótce.
Serdecznie gratulujemy!

Organizatorki konkursu:
Barbara Domurat, Iwona Krasna

Szkolny konkurs plastyczno-językowy „Picture Dictionary”

 

 

Regulamin szkolnego konkursu plastyczno-językowego

 

 

,,PICTURE DICTIONARY’’

 

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w języku angielskim.

Cele konkursu:

  • rozwijanie kreatywności dzieci
  • poszerzanie słownictwa z języka angielskiego
  • doskonalenia umiejętności plastycznych
  • umożliwienie dzieciom zaprezentowania ich własnej twórczości

Kryteria oceny pracy plastycznej zgłoszonej do konkursu:

  • zgodność z regulaminem i tematyką
  • poprawność językowa
  • pomysłowość
  • estetyka pracy
  • samodzielność

Warunki konkursu:

  • konkurs organizowany jest dla uczniów klas I – III
  • każdy z uczestników może wykonać jedną pracę
  • format pracy: A3 lub A4
  • technika plastyczna: dowolna
  • praca konkursowa musi być podpisana (imię i nazwisko oraz klasa)
  • pracę konkursową należy przekazać nauczycielowi języka angielskiego pani Agnieszce Tracz lub pani Danucie Janczyk-Stępień (świetlica szkolna)
  • najciekawsze prace zostaną wyróżnione i nagrodzone
  • z najlepszych prac powstanie wystawa
  • termin składania prac: do 11 czerwca
  • ogłoszenie wyników odbędzie się w połowie czerwca na stronie internetowej naszej szkoły
  • laureaci za zajęcie I, II, III miejsca otrzymają dyplom oraz nagrodę rzeczową (organizator konkursu w szczególnej sytuacji przewiduje wyróżnienia)

 

Życzymy udanej zabawy i czekamy na Wasze prace!

Organizatorzy konkursu

Agnieszka Tracz i Danuta Janczyk-Stępień

1 2 3 4