Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy

Z radością informujemy, że 7 grudnia w naszej szkole odbył się Konkurs recytatorski dla klas 1-3 „Mój ulubiony wiersz Jana Brzechwy”. Spośród wszystkich uczestników wyłoniłyśmy aż czworo laureatów:
1. miejsce Ewa Szczesna z kl. 3d wiersz „Żaba”
2. miejsce Julia Wielgusiak z kl. 3c wiersz „Kaczka Dziwaczka”
2. miejsce Artur Zakharchenko z kl. 3d wiersz „Żuk”
3. miejsce Amelia Sas z kl. 3c wiersz „Samochwała”
Laureatom GRATULUJEMY, a wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY za udział i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Karolina Fabjańczyk, Agata Tomaszewska, Magdalena Gabarkiewicz oraz wicedyrektor Agnieszka Banasiak

Sukces naszych uczennic w Mistrzostwach Łodzi w Tenisie Stołowym

29 października 2021 roku odbyły się zawody sportowe o Mistrzostwo Łodzi w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Dziewczęta zajęły I miejsce w Łodzi – złoty medal i będą reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego.

Szkołę reprezentowały:
1. Martyna Kądziela – 8C
2. Julia Szyrman – 7 F

GRATULUJEMY SUKCESU MŁODYM SPORTOWCOM

I ŻYCZYMY DALSZYCH OSIĄGNIĘĆ NA ZAWODACH WOJEWÓDZKICH!

Ze sportowym pozdrowieniem
Katarzyna Mencel

Wyniki Konkursu „Picture Dictionary”

Z ogromną przyjemnością pragniemy przedstawić wyniki konkursu „Picture Dictionary”:
I miejsce: Amelia Sas z klasy 2c
II miejsce: Jakub Szczepański z klasy 2c
III miejsce: Wiktor Prokopczyk z klasy 2c, Natalia Prorok z klasy 1b oraz Izabela Wieszczak z klasy 2a
Wyróżnienia: Kamil Sas z klasy 3c, Solomiia Ivanova z klasy 1c, Wiktoria Przybyłowska z klasy 1c, Zofia Grębecka z klasy 2c oraz Agata Kicińska z klasy 1d.
Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody, które zostaną rozdane w nadchodzącym tygodniu.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Wyniki szkolnego konkursu „Jak dbać o zdrowie” dla uczniów klas II-III

W piątek 11 czerwca odbył się szkolny konkurs wiedzy pt. „Jak dbać o zdrowie?” dla uczniów klas II-III.

Z przyjemnością informujemy, że I miejsce zajął Nataniel Czerwiński z klasy 2d, II miejsce zajął Karol Zimny również z klasy 2d i III miejsce zajął Antoni Nowacki z klasy 2a.

Gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Wyniki konkursu origami

Z przyjemnością informujemy o wynikach konkursu origami „Sprawne ręce mam, zabawkę zrobię sam”:
I miejsce: Amelia Sas z klasy 2c oraz Wiktoria Przybyłowska z klasy 1c,
II miejsce: Patrycja Sowińska z klasy 3b oraz Kamil Sas z klasy 3c,
III miejsce Antonina Łubińska z klasy 1a oraz Szymon Kardzis z klasy 1a.
Nagrodę specjalną – prowadzenie warsztatu origami, zdobył Hubert Brzozowski z klasy 3a.
O terminie warsztatu prowadzący i uczestnicy zostaną powiadomieni osobiście Librusem.
Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody, które zostaną rozdane w nadchodzącym tygodniu w klasach.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu
Agnieszka Kośmider i Sylwia Kardzis

Matematyczny Kangur 2021

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesów w tegorocznej edycji konkursu Kangur. Najlepsze wyniki (wyróżnienia) uzyskali:
w kategorii Maluch: Hubert Brzozowski kl.IIIa
w kategorii Beniamin: Maciej Pietrzak kl.Va i Natalia Mendyka kl.VIe
w kategorii Kadet: Mikołaj Kurzyński kl.VIIIb, Stanisław JuraszczykJulia Ziarkowska kl.VIIId
Wyniki pozostałych uczniów są dostępne u wychowawców i nauczycieli matematyki.
Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w następnych edycjach konkursu.

1 2 3 4