Kadra Pedagogiczna

 ROK SZKOLNY 2022/2023

Lp.Nazwisko i imięstanowisko/przedmiot
1.Sosnowska Iwonadyrektor szkoły
2.Banasiak Agnieszkazastępca dyrektora wspieranie
3.Wypiorczyk-Przygoda Katarzynazastępca dyrektora wspieranie
4.Rękawiecka Katarzynazastępca dyrektora biologia
5.Bajor Katarzynawspieranie
6.Bartczak Joannahistoria, wos wychowawca IVC
7.Bartczak Zając Barbaramatematyka
  8.Bienias Agnieszkawspieranie, wychowanie fizyczne wychowawca VIIID
9.Burdzińska Agnieszkawspieranie
10.Czerbniak-Trębacz Katarzynawspieranie wychowawca IVA
11.Damaziak Aleksandrawspieranie
12.Dolder Joannapedagog szkolny
13.Dołowska Dorotajęzyk niemiecki
14.Domurat Barbaraedukacja wczesnoszkolna wychowawca IIID
15.Dregier Marlenajęzyk angielski wychowawca VD
16.Dressler Gabrielaedukacja wczesnoszkolna, logopedia, wychowawca IA
17.Drzewiecka Katarzynamatematyka, informatyka
18.Dymarska Jolantawspieranie wychowawca VIIIA
19.Dyrda Joannawspieranie
20.Fabjańczyk Karolinalogopedia
21.Florczak Magdalenawychowanie fizyczne
22.Gabarkiewicz Magdalenawspieranie wychowawca VC
23.Gadzinowski Witoldj. niemiecki, j. angielski wychowawca VIC
24Gajewska Klaudiawychowawca świetlicy
25Galuś Łukaszkatecheza
26.Gliński Miłoszmatematyka
27.Graczyk Elżbietawspieranie
28Gusta Iwonaświetlica
29Hejduk Małgorzatamuzyka
30Jagieła-Sochacka Aleksandrainformatyka, matematyka
31Janczyk-Stępień Danutawychowawca świetlicy
32Janeczek Jolantajęzyk polski wychowawca VA
33Janowska Katarzynaedukacja wczesnoszkolna wychowawca IIIA
34Jastrzębska Małgorzatajęzyk polski wychowawca VIIIC
35Kanwiszer Renataedukacja wczesnoszkolna wychowawca IIA
36Kardzis Sylwiawspieranie wychowawca VIA
37Kobierecka Lucynabiologia, wdż
38Konarzewska Agnieszkahistoria, wos wychowawca VIIIF
39Kośmider Agnieszkawspieranie,
integracja sensoryczna
40Kowalski Konradjęzyk angielski wychowawca VID
41Krasna Iwonaedukacja wczesnoszkolna wychowawca IIIC
42Kwiatkowska-Milbrandt Agnieszkaterapeuta
43Lentas Mariamatematyka
44Ludwiczak Aleksandraedukacja wczesnoszkolna wychowawca IIIB
45Łakomiak Wiolettaedukacja wczesnoszkolna wychowawca IB
46Majchrzak Annaplastyka, technika
47Marciniak Anitajęzyk polski
48Marecki Pawełwychowanie fizyczne, informatyka
49Matuła Wojciechkatecheza
50Mencel Katarzynawdż, edb, wychowanie fizyczne wychowawca VIB
51Miszczak Małgorzatawspieranie  
52Namiecińska Kamilaj. angielski wychowawca IVD
53Pakulska-Bem Małgorzatawspieranie
54Pełka Ewajęzyk polski
55Piaskowska Annaedukacja wczesnoszkolna wychowawca IIB
56Piątkowska Izabelaedukacja wczesnoszkolna
57Plesiak Halinaedukacja wczesnoszkolna, oddział przygotowawczy
58Płaczkowska Magdalenaedukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IB
59Pryhorchuk Valentynawychowawca świetlicy
60Przewoźniak Karolinawychowawca świetlicy
61Przybylski Maciejgeografia, przyroda wychowawca IVB
62Rajska-Nowak Annaedukacja wczesnoszkolna wychowawca IIC
63Rogalińska Katarzynawspieranie wychowawca VIIA
64Rosiak Bartłomiejj. polski
65Rutkowska Justynawspieranie
66Sadowska Kingajęzyk angielski
67Shuvarikova – Olczak Olesyapsycholog
68Sierpowska – Bartosik Agnieszkafizyka wychowawca VIIIB
69Skalska Beatawspieranie, wdż wychowawca VIIB
70Sosnowski Błażejprzyroda, geografia
71Starostka Jolantajęzyk angielski wychowawca VB
72Sudak Annamatematyka
73Szczepański Marekkatecheza
74Szymczak Magdalenajęzyk angielski
75Tokarczyk Agnieszkajęzyk polski
76Tomaszewska Agatabiblioteka
77Trojańczyk Piotrplastyka, wychowawca świetlicy, etyka
78Turek Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna wychowawca IID
79Wasik Maciejwychowanie fizyczne
80Wasik Sławomirwychowanie fizyczne
81Wegenko Bożenapedagog specjalny, wspieranie, wdż
82Wegenko Przemysławinformatyka
83Westwal Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IC
84Wężykowski Dariuszhistoria, plastyka
85Wiadrowska-Gliszczyńska Mariakatecheza
86Wiśnik Urszulachemia, technika
87Zjawiona Aleksandrawspieranie
88Żółtaszek Izabellamatematyka wychowawca VIIIE