Życzenia / Побажання

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy dobra i miłości , które mają magiczną moc tworzenia piękna świata i piękna człowieka. Życzymy, by Nowy Rok, który zawsze niesie w sobie nadzieję, spełnił oczekiwania i przyniósł poczucie spokoju i bezpieczeństwa, by pozwolił spełniać marzenia osiągnąć sukcesy na miarę możliwości każdego z nas.
życzy Dyrekcja i cała Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 182

З нагоди Різдва бажаємо вам добра і любові, які мають чарівну силу створювати красу світу і красу людини. Ми хочемо, щоб Новий рік, який завжди вселяє надію, виправдав очікування і приніс відчуття миру і безпеки, щоб він дозволив максимально здійснити наші мрії про досягнення успіху для кожного з нас.
Побажання загадує керівництво і всі працівники початкової школи No 182