Międzynarodowy Dzień Rodziny

Rodzina jest najważniejszą jednostką społeczną, to w niej wychowują się dzieci – przyszłość naszych lokalnych społeczności i całego narodu. Dziękujemy Państwu za codzienny trud, który wkładacie w wychowanie kolejnych pokoleń Polaków. Niech ciepło wspólnie spędzonych chwil, wzajemnej bliskości i serdeczności wynagrodzi Wam problemy i troski dnia codziennego. Życzymy by uśmiech zawsze gości na twarzach Wszystkich Członków Waszych Rodzin, bowiem uśmiech jest najlepszym dowodem szczęścia, radości i miłości.

Сім’я – найважливіший осередок суспільства, саме в ній виховуються діти – майбутнє наших місцевих громад і всієї нації. Дякую за щоденні зусилля, які ви вкладаєте у виховання наступних поколінь поляків. Нехай теплота моментів, проведених разом, взаємна близькість і сердечність винагородять тебе за проблеми і турботи повсякденного життя. Бажаємо, щоб посмішка завжди була на обличчях всіх членів ваших сімей, адже посмішка – найкращий доказ щастя, радості і любові.