Bezpieczeństwo w Wakacje

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Już za chwilę zaczną się wakacje. Dlatego przypominamy o tym byście pamiętali o zachowaniu bezpieczeństwa nawet w słoneczne i beztroskie dni.

Przed rozpoczęciem ferii również Ministerstwo Edukacji i Nauki zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na stronie do której link umieszczamy poniżej.

plakat przedstawia torbę podróżną zapakowaną w różne rzeczy wakacyjne jak kapelusz, klapki itp.Widnieje również znak ostrzegawczy i napis bezpieczeństwo w wakacje

Шановні батьки та учні! Ось-ось почнуться канікули. Тому нагадуємо не забувати залишатися в безпеці навіть у сонячні та безтурботні дні. Перед початком зимових канікул МОН також закликає ознайомитися з «Путівником з безпечного відпочинку» та перевірити авторитетність організатора через базу даних про відпочинок. Ми рекомендуємо вам прочитати інформацію на сторінці, на яку ми посилаємося нижче.