Wyniki konkursu SELFIE Z URODZIN

Tuż przed końcem roku szkolnego opiekunki koła regionalnego: p. Joanna Bartczak i p. Sylwia Kardzis ogłosiły konkurs. Polegał on na zrobieniu selfie z imprezy z okazji 600 – lecia nadania Łodzi praw miejskich. Niektórzy pytali czy mogą to być „typowe zdjęcia” i wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom do selfie dołożyłyśmy również taką opcję. Główne obchody urodzin naszego miasta miały miejsce w dniach 28 – 30 lipca. Przygotowano mnóstwo wydarzeń: koncertów, wystaw, spacerów.. Ten, kto był wtedy w Łodzi i uwiecznił siebie oraz swoich bliskich, mógł wziąć udział w naszej zabawie. Do 15 września czekałyśmy na Wasze prace.

Trudno nam było wyłonić zwycięzców, bo tak naprawdę Wszyscy zasługujecie na nagrody. Fotki są super!!! Dlatego drobne, słodkie upominki i dyplomy otrzyma wkrótce każdy , kto się zaangażował i pamiętał o konkursie. Oczywiście oceny, pochwały to dodatkowy bonus.

Dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach – Joanna Bartczak i Sylwia Kardzis.

СЕЛФІ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Напередодні закінчення навчального року опікуни обласного гуртка: пані Йоанна Бартчак та пані Сільвія Кардзіс оголосили конкурс. Він полягав у селфі з заходу з нагоди 600-річчя надання місту Лодзь. Деякі люди запитували, чи можуть вони бути «типовими фотографіями», і щоб виправдати ваші очікування, ми також додали цю опцію до селфі. Головне святкування Дня народження нашого міста відбулося 28 – 30 липня. Підготовлено безліч заходів: концерти, виставки, прогулянки. Ті, хто в той час перебував у Лодзі і увічнив себе і своїх близьких, могли взяти участь у наших забавах. До 15 вересня чекаємо на ваші роботи.

Нам було складно обирати переможців, адже насправді ви всі заслуговуєте на нагороди. Фото чудові!! Тож маленькі, солодкі подарунки та дипломи скоро отримають усі, хто долучився та згадав про конкурс. Звичайно, оцінки, похвала – це додатковий бонус.

Дякуємо та запрошуємо до участі у наступних конкурсах – Йоанну Бартчак та Сільвію Кардзіс.