Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) to bezpłatna akcja edukacyjna. W tym roku odbywała się 17 października. Nasza szkoła, również tak jak w zeszłym roku, wzięła w niej udział.

Tego dnia Uczniowie naszej szkoły mieli okazję brać udział  w grach i zabawach matematycznych. Rozwiązywali oni również rebusy i zadania matematyczne, utrwalające znajomość tabliczki mnożenia. Po szkole chodziły komisje uczniowskie które sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia u uczniów i pracowników szkoły. Nasi egzaminatorzy chodzili również w okolicach szkoły i sprawdzali znajomość tabliczki u dorosłych. Każdemu dorosłemu który odpowiedział, rozdawali naklejki promujące to święto, certyfikat imienny za poprawne odpowiedzi oraz lizaka w nagrodę.
Bardzo cieszy nasz fakt, że już najmłodsze klasy włączają się w obchody tego święta. I robią to fantastycznie. W tym roku dołączyły się klasy: 1a, 1b, 1d, 2a, 2b, 3b, 3c, 3d.

Wszystkim biorącym udział w tym wydarzeniu serdecznie dziękujemy i zapraszamy do ponownego udziału za rok!

Galeria:

1A

1B

1D

2A

2B

3B

3C

3D

17 листопада учні нашої школи мали змогу взяти участь у математичних іграх та заходах. Також вони розв’язували ребуси та математичні задачі, закріплюючи знання таблиці множення. Учнівські комісії обійшли школу, щоб перевірити знання таблиці множення серед учнів та працівників школи. Наші екзаменатори також обійшли територію. Кожному дорослому, який відповів, вручали наліпки, що рекламують свято, іменний сертифікат за правильні відповіді та льодяник на паличці в якості призу.

Ми дуже раді, що навіть наймолодші класи долучаються до святкування цього свята. І роблять це фантастично. Цьогоріч долучилися такі класи: 1а, 1б, 1д, 2б, 3б, 3в, 3д. Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому заході, та запрошуємо вас взяти участь знову наступного року!