Dni Otwarte 2024

OTWARTE DRZWI NASZEJ SZKOŁY

7 marca nasza szkoła otworzyła swoje drzwi przed kandydatami na przyszłorocznych uczniów. Wraz ze swoimi rodzicami mieli możliwość zajrzenia do wszystkich pracowni.

Czekały tam liczne atrakcje i niespodzianki. Z pewnością każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie. Mogli zrobić ciasto, zagrać w grę na interaktywnym dywanie, pograć w mblokach przy użyciu mbotów, zaprojektować własną grę z pomocą naszych piątoklasistów. Czekały na nich zestawy gdzie układali bryły, przyglądali się eksperymentom z fizyki i chemii, zajrzeli do pracowni integracji sensorycznej. Czekały na nich baloniki z nr naszej szkoły czy przypinka ze zdjęciem naszej szkoły i powitaniem. Rodzice jak i przyszli uczniowie mogli zobaczyć filmy o szkole.

Rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami, a także uczniami. Uzyskali w ten sposób pełną informację na temat oferty edukacyjnej, wyjątkowych osiągnięć naszych uczniów i wszystkich działań jakie nauczyciele podejmują w ciągu całego roku szkolnego. Również zapoznali się z ogromnym wyborem zajęć dodatkowych jakie proponuje nasza szkoła. Z pewnością nie był to stracony czas. Liczymy, że pomógł podjąć decyzję, co do wyboru szkoły dla kolejnego pokolenia pierwszoklasistów.

ВІДКРИТІ ДВЕРІ НАШОЇ ШКОЛИ

7 березня наша школа відкрила свої двері для абітурієнтів наступного року. Разом з батьками вони мали можливість відвідати всі студії.

На них чекали численні атракціони та сюрпризи. Звичайно, кожна дитина могла знайти щось для себе. За допомогою наших п’ятикласників вони могли приготувати торт, пограти в гру на інтерактивному килимі, пограти в мблок за допомогою мботів, придумати власну гру. На них чекали набори, де вони розкладали тверді тіла, розглядали експерименти з фізики та хімії, заглядали в лабораторію сенсорної інтеграції. Там були повітряні кульки з номером нашої школи або значок з фотографією нашої школи та привітання до них. Батьки та майбутні учні мали змогу переглянути фільми про школу.

Батьки мали можливість поспілкуватися як з учителями, так і з учнями. Таким чином, вони були повністю поінформовані про освітню пропозицію, виняткові досягнення наших учнів та всі заходи, які вчителі здійснюють протягом навчального року. Також вони ознайомилися з величезним вибором позакласних заходів, які пропонує наша школа. Це, звичайно, не було марною тратою часу. Сподіваємося, що він допоміг визначитися з вибором школи для наступного покоління першокласників.