Wiosenne warsztaty plastyczne

19 marca dzieci wraz ze swoimi rodzicami spotkali się na wiosennych warsztatach plastyczno – technicznych. Tematem zajęć były  wiosenne  torby z  papieru.  Uczniowie wspólnie ze swoimi rodzicami zdobili torebkę wykorzystując  różnorodne  techniki plastyczne. Miły nastrój tych zajęć dopełnił na zakończenie słodki poczęstunek.  Dziękujemy wszystkim za  przybycie i aktywnie spędzony czas. Organizatorem warsztatów byli nauczyciele  świetlicy szkolnej.

19 березня діти та їхні батьки зустрілися на весняних художньо-технічних майстернях. Тема заняття – весняні паперові пакети.  Учні разом з батьками прикрасили сумку, використовуючи різні художні прийоми. Приємний настрій цих занять доповнювався солодким частуванням наприкінці.  Хочемо подякувати всім за те, що прийшли і активно провели час. Семінар організували вчителі шкільної загальної кімнати.