Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole patronem Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych YOU RULE

Mamy przyjemność poinformować,  że  Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole objęło patronatem i przekazało środki na ufundowanie nagród dla laureatów 1 edycji międzyszkolnego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych „You Rule”.

Serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia od uczestników i organizatorów konkursu!

 

 

Kolejny sukces naszych uczniów

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 8B: Szymon Palka, Gracjan OlborskiMikołaj Kurzyński zajęli I miejsce w I etapie konkursu „Statystyka w karierze” organizowanym przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Urząd Statystyczny.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Was w II etapie (28 kwietnia). Jeśli jednak nie powróci nauka stacjonarna to konkurs zostanie zakończony na etapie I.

Nasi laureaci w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Olimpus

W lutym br. 21 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym OLIMPUS.
Z ogromną radością informujemy, iż laureatem 1 miejsca w Polsce w kategorii klas VI został KAMIL ROSŁONEK z kl. VI c. Trzecie miejsce w Polsce i także tytuł laureata uzyskała NATALIA MENDYKA z kl. VI e. Siódme punktowane miejsce zdobyła DARIA MIŁOWSKA z kl. VI d. W kategorii klas VIII – 5 miejsce w Polsce uzyskali: MARTYNA JAKUBOWSKA z kl. VIII a i MATEUSZ CHODAŁA z VIII b.
Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się z Waszego sukcesu!!!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie 🙂

Konkurs wiosenny „Stroik Wielkanocny lub Pisanka przestrzenna”

W marcu w naszej szkole odbył się wiosenny konkurs na „Stroik Wielkanocny lub Pisankę Przestrzenną”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursie. Wszystkie prace są wspaniałe, dlatego komisja miała ogromną trudność wytypować najlepsze, najbardziej pomysłowe prace. Komisja zwracała uwagę na samodzielność wykonania pracy przez ucznia, pomysłowość i kreatywność.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I MIEJSCE
Mirek Remlein kl. I a
Piotrek Domagała kl. II b
Oskar Rosik kl. II b
Jaś Walisiak kl. II b
II MIEJSCE
Brajan Dopek kl. II d
Bartek Szczepaniak kl. II b
Emilka Wieteska kl. II b
III MIEJSCE 
Wiktor Prokopczyk kl. II c
Anitka Siewiera kl. II b
Staś Bugno kl. II b
Wszystkim laureatom gorąco gratulujemy!!!
1 2 3