Zwiedzanie lotniska Lublinek/ Відвідування аеропорту Люблінек

Klasa IV c w ramach integracji i poznawania ciekawych miejsc na mapie Łodzi, tym razem zwiedzała lotnisko Lublinek. Przeszliśmy, tak jak wszyscy pasażerowie odprawę. Musieliśmy zdjąć kurtki, szaliki, niektórzy nawet buty, zegarki, odłożyć torby. Wszystko było prześwietlane.. nawet my. To było ciekawe doświadczenie Potem autobus obwiózł nas po terenie lotniska, a pani przewodniczka opowiedziała nam o pracujących tam osobach. Oglądaliśmy z bliska lądujący i startujący samolot, odwiedziliśmy szkołę, gdzie pod okiem fachowców można przejść kurs na pilota i byliśmy u strażaków. Mogliśmy wejść do gigantycznych wozów i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi bohaterowie!

Клас IV c в рамках інтеграції та знайомства з цікавими місцями на карті Лодзі, на цей раз відвідав аеропорт Люблінек. Ми пройшли, як і всі пасажири, реєстрацію. Нам довелося зняти куртки, шарфи, якесь навіть взуття, годинник, прибрати сумки. Все було рентгеновано. навіть нас. Це був цікавий досвід Тоді автобус возив нас по району аеропорту, і гід розповів нам про людей, які там працюють. Ми спостерігали за посадкою і зльотом літака зблизька, ми відвідали школу, де під наглядом професіоналів можна пройти курс пілотування і ми були в будинку пожежників. Ми могли б сісти в гігантські вози і на мить відчути себе справжніми героями!