Żegnamy wspaniałego nauczyciela i kolegę / Прощаємося з чудовим викладачем і колегою

Z ogromnym bólem, przepełnieni nieopisanym smutkiem informujemy, że w sobotę 17 grudnia 2022, odszedł na zawsze nasz Kolega – Dariusz Wężykowski – wspaniały, mądry nauczyciel, skarbnica wiedzy historycznej, niezastąpiony przewodnik po Łodzi, znawca sztuki i malarstwa, a nadto dobry człowiek…
Trudno uwierzyć, że nie spotkamy Go już na szkolnych korytarzach Szkoły Podstawowej nr 182 w Łodzi…
Darku zawsze zostaniesz w naszej pamięci!

Pogrzeb śp. Darka Wężykowskiego odbędzie się 29.12.2022 o godz. 12.30 na Cmentarzu Rzymsko-Katolickim przy ul. Smutnej, na Dołach.

Саме з великим болем, наповненим невимовним смутком, у суботу, 17 грудня 2022 року, наш колега – Даріуш Вежиковський – чудовий, мудрий учитель, скарбниця історичних знань, незамінний путівник по Лодзі, знавець мистецтва і живопису, добра людина…
Важко повірити, що ми не зустрінемо його в шкільних коридорах початкової школи No 182 в Лодзі…
Дарек назавжди залишиться в нашій пам’яті!

Похорон покійного Дарека Вежиковського відбудеться 29.12.2022 о 12.30 на римо-католицькому цвинтарі на вулиці Смутній, що в Долях.