Podaruj świąteczne życzenia – kartki dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej / Подаруйте різдвяні побажання – листівки для мешканців Будинку соціального захисту населення

Składamy gorące podziękowania Rodzicom, Pracownikom Szkoły i Uczniom, którzy włączyli się do Bożonarodzeniowej akcji Podaruj świąteczne życzenia. Dziękujemy za życzliwość, pomoc i ciepłe słowa wsparcia dla naszych wspólnych działań. Dzięki Państwa zaangażowaniu kolejny raz udało się sprawić radość wszystkim Mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej. W sumie wyprodukowanych zostało 80 kartek oraz świąteczne dekoracje i podarunki, którymi zostali obdarowani Mieszkańcy oraz Pracownicy Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Rojnej w Łodzi.
Już dziś zapraszamy do wielkanocnej akcji 🙂

Jeszcze raz dziękujemy,
Renata Kanwiszer, Iwona Gusta i Błażej Sosnowski.

Ми хотіли б подякувати батькам, працівникам школи та учням, які долучилися до кампанії «Різдвяні різдвяні побажання». Дякуємо за вашу доброту, допомогу та теплі слова підтримки нашої спільної діяльності. Завдяки вашій відданості, в черговий раз нам вдалося ощасливити всіх мешканців Будинку соціального захисту населення. Загалом було виготовлено 80 листівок, а також різдвяні прикраси та подарунки, які були вручені мешканцям та працівникам Будинку соціального захисту населення на вулиці Ройна у Лодзі.Сьогодні ми запрошуємо вас на великодню акцію :)

Ще раз дякую, 
Renata Kanwiszer, Iwona Gusta i Błażej Sosnowski.