Bal Ósmoklasistów / Бал восьмикласників

Dnia 17 lutego 2023 roku o godzinie 17:00 uczniowie 8 klas mieli swój bal na zakończenie szkoły. Elementem obowiązkowym na rozpoczęcie balu był polonez, który zatańczyli reprezentanci klas– wcześniej ćwiczonym pod okiem nauczycieli. Uczniowie prezentowali się wspaniale – dziewczyny w pięknych sukienkach, chłopcy – w eleganckich koszulach, marynarkach, garniturach. Wysłuchali słów Pani dyrektor Iwony Sosnowskiej, zrobili pamiątkowe zdjęcia klasowe.  W klimacie mafijnym rozpoczęli swoją zabawę. Mogli korzystać z foto budki i różnych ciekawych gadżetów np. tatuażu. Muzyka puszczana przez DJ-a rozkręciła imprezę i zachęcała uczniów do zabawy. 
Do egzaminu ósmoklasistów pozostało 95 dni – życzymy wszystkim uczniom powodzenia.

17 лютого 2023 року о 17:00 учні 8-х класів провели випускний бал. Обов’язковим елементом на початку балу був полонез, який танцювали представники класів – раніше практикували під наглядом викладачів. Учні чудово представили себе – дівчата в красивих сукнях, хлопці – в елегантних сорочках, піджаках, костюмах. Вони слухали слова директорки Івони Сосновської, робили пам’ятні фотографії класу.  У мафіозному кліматі вони почали розважатися. Вони могли використовувати фотобудку та різні цікаві гаджети, наприклад, татуювання. Музика, яку грав діджей, започаткувала вечірку та заохотила студентів розважитися.  До іспиту восьмикласників залишається 95 днів – бажаємо всім учням удачі.