Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) / День безпечного Інтернету (DBI)

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku i świętowany jest na całym świecie. Tegoroczna edycja odbywa się 7 lutego. Jak co roku, organizatorzy zachęcają szkoły do uczestnictwa w akcji i właśnie nasza szkoła podjęła tą inicjatywę i świętuje również ten dzień.
Nasza szkoła wie jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo naszych dzieci w Internecie i właśnie dlatego nasze dzieci przez cały tydzień będą miały okazję poznawać podstawowe zasady bezpieczeństwa w Internecie. Na lekcjach informatyki ale również na zajęciach ze strażą miejską i wychowawcami uczniowie mieli, mają i będą miały zajęcia właśnie dotyczące ich bezpieczeństwa w Sieci.
Zapraszamy również wszystkich z tej okazji na transmisję konferencji DBI która odbywa się na żywo właśnie dziś. Zaczyna się o 11:00.

День безпечного Інтернету (DBI) був заснований з ініціативи Європейської комісії в 2004 році і відзначається в усьому світі. Цьогорічне видання відбудеться 7 лютого. Як і щороку, організатори заохочують школи до участі в акції, і наша школа взяла на себе цю ініціативу і відзначає і цей день.Нашa школа знає, як важливо забезпечити безпеку наших дітей в Інтернеті, і саме тому наші діти матимуть можливість вивчати основні правила безпеки в Інтернеті протягом тижня. На уроках інформатики, а також у класах з муніципальною поліцією та освітянами учні мали, мають і будуть проводити заняття з безпеки в інтернеті. Також запрошуємо всіх з цієї нагоди на трансляцію конференції ДБР, яка сьогодні проходить у прямому ефірі. Початок об 11:00.

Poniżej mają państwo transmisje konferencji DBI z językiem migowym.

Ulotka ,,Co moje dziecko robi na YouTube?”

Ulotka dla rodziców zawierająca najważniejsze informacje o ulubionej platformie filmowej młodzieży – jej realiach i zagrożeniach POBIERZ PLIK PDF ulotka stworzona przez 

SaferInternet