Kiermasz Walentynkowy dla Tymka / Денний ринок святого Валентина для Тимека

Zapraszamy na Walentynkowy, Charytatywny Kiermasz Słodkości, który odbędzie się 15 lutego (środa) w obu budynkach szkoły. Kiermasz w budynku A przygotują i poprowadzą klasy: 3A, 1D, 1A i 6A z opiekunami ( panie: A.Zjawiona, K.Janowska, G.Dressler, I.Piątkowska, W.Łakomiak, S.Kardzis).
W budynku B ciasta na kiermasz dostarczają 3 chętne osoby z każdej klasy. Wypieki zostaną sprzedane przez uczniów z samorządu szkolnego  (pod opieką p.K.Kowalskiego). Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na leczenie Tymka.
Prosimy o wyposażenie dzieci w drobne kwoty pieniędzy.
Pomaganie jest fajne, zachęcamy do udziału w kiermaszu 🙂
Link do zbiórki.

Запрошуємо вас на Благодійний ярмарок солодощів до Дня святого Валентина, який відбудеться 15 лютого (середа) в обох шкільних корпусах. Ярмарок у корпусі А готуватимуть та проводитимуть класи: 3А, 1Д, 1А та 6А з репетиторами (дами: A.Zjawiona, K.Janowska, G.Dressler, I.Piątkowska, W.Łakomiak, S.Kardzis).
У корпусі Б торти для ярмарку надають по 3 людини з кожного класу. Випічку продаватимуть учні шкільного самоврядування (під опікою пана .K.Kowalskiego). Дохід від продажу буде переданий на лікування Тимека.
Будь ласка, надайте дітям невеликі суми грошей. Допомагати - це весело, ми закликаємо вас взяти участь у ярмарку :)
посилання на збір коштів.