Odwiedziny PM 120 / Відвідування міського дитячого садка 120

W czwartek 23.02 odwiedził nas kolejna grupa z Przedszkola Miejskiego nr 120. Zwiedziliśmy bibliotekę szkolną, stołówkę, świetlicę, salę gimnastyczną oraz odwiedziliśmy 3 klasy integracyjne. Mieliśmy również spotkanie z Panią Dyrektor Iwoną Sosnowską i Panią Dyrektor Agnieszką Banasiak.
Spotkanie było pełne wrażeń.
Zapraszamy wkrótce na Dni Otwarte 9 marca 16.00-18.00

У четвер, 23 лютого, до нас завітала чергова група з міського дитячого садка  120. Ми відвідали шкільну бібліотеку, їдальню, кімнату відпочинку, спортзал. Також ми відвідали три інтеграційні класи. У нас була зустріч з директором Івоною Сосновською та директором Агнешкою Банаcяк.
Зустріч була насиченою емоціями.
Запрошуємо незабаром на Дні відкритих дверей 9 березня 16.00-18.00