Regionalni online

Od wielu lat, co miesiąc, dzielna młodzież wraz z nami – Joanną Bartczak i Sylwią Kardzis – zwiedzała Łódź. W II semestrze udało nam się odwiedzić Muzeum Sportu, mieliśmy już plany na kolejne miesiące, aż tu nagle dopadł nas koronawirus…

Nie poddaliśmy się jednak i cały czas działaliśmy. My wymyślałyśmy zadania, które miały naszym uczniom przybliżyć historię Łodzi. I tak pojawiły się pytania (quiz) oraz prezentacja o znanym i lubianym łodzianinie – Julianie Tuwimie.

Ostatnim działaniem „Regionalnych” w tym roku szkolnym było przygotowanie reklamy naszego koła.

Jak widzicie w tak trudnej sytuacji też można być aktywnym, bo … 182 FAJNE REGIONALNE KOŁO MA!!!

Dziękujemy Wam za wspólny rok zwiedzania, zapraszamy we wrześniu!

Szczególnie ciepłe słowa kierujemy w stronę ósmoklasistów, którzy w większym i mniejszym składzie towarzyszyli nam w wędrówkach od IV klasy. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas będziecie miło wspominać?

Oto efekty naszej pracy online: