Wyniki konkursu „You rule”

W dniu 14 maja odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs „You rule”. Bardzo ucieszyło nas zainteresowanie turniejem, który w tym roku ze względu na ograniczenia związane z pandemią odbył się on-line. W konkursie wzięli udział reprezentanci 10 łódzkich szkół podstawowych. Uczniowie zmierzyli się z różnorodnymi pytaniami sprawdzającymi ich wiedzę z zakresu kultury, historii, geografii i tradycji Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.
Zmagania wśród uczniów klas III wygrał uczeń SP 24, na podium znaleźli się również – II miejsce – uczeń SP 84 i III miejsce – uczennicaSP 54.
Spośród klas VI laureatami zostali : I miejsce – uczennica SP 182, II miejsce – uczeń SP 54 oraz III miejsce – uczeń SP 55.
Najważniejsze, że zarówno zwycięzcy, jak i ci, którym poszło nieco słabiej, dobrze się bawili, i mamy nadzieję, dowiedzieli czegoś interesującego o dwóch wspomnianych krajach.
Szczególne podziękowania składamy Łódzkiemu Stowarzyszeniu Pomocy Szkole oraz Wydziałowi Edukacji Urzędu Miasta Łodzi za wsparcie finansowe, dzięki czemu mogliśmy ufundować ciekawe nagrody dla laureatów.
Czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję konkursu, mamy nadzieję, że równie, a może jeszcze bardziej udaną.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy z klasy VIe zajęcia I miejsca i życzymy wielu dalszych  sukcesów.