Powitanie

Minęło już trochę czasu od rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
Nasi najmłodsi przyzwyczaili się już do wczesnego wstawania oraz dzwonka, który wyznacza rytm dnia. Reszta naszych wspaniałych uczniów zdążyła już przywitać znane i lubiane miejsca.

Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam słonecznych dni w całym roku szkolnym. Samych pozytywnych chwil na odkrywaniu Świata w każdym wymiarze. Z odwagą i uśmiechem poszukujcie nowych, dotąd nieuczęszczanych ścieżek, dla siebie właściwej drogi, tak aby obowiązek uczęszczania do szkoły stał się zachwycającą przygodą.

Udanego startu!


Минуло небагато часу з початку нового навчального року.
Наші найменші вже звикли до раннього вставання та дзвінка, який задає ритм дня. Решта наших чудових учнів вже привітали відомі та улюблені місця.

Шановні школярі!
Бажаємо вам сонячних днів протягом усього навчального року. Тільки позитивні моменти у відкритті світу в усіх вимірах. Зі сміливістю та посмішкою шукайте нові, раніше не відвідувані шляхи, вірну дорогу для вас, щоб обовязок відвідувати школу став чудовою пригодою.

Гарного старту!