Mikołajkowy Turniej Sportowy

W dniu 9 grudnia 2022 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno – Turystyczno – Hotelarskich w Łodzi odbył się Mikołajkowy Turniej Sportowy w trzech dyscyplinach sportowych: piłka siatkowa, tenis stołowy i bilard. Formuła tego turnieju pozwalała na rozegranie spotkań w trzech dyscyplinach, ale w  zespołach mieszanych, tzn. w piłce siatkowej 3 chłopców i 3 dziewczyny, w tenisie stołowym i bilardzie 1 chłopiec i 1 dziewczyna. 

Uczniowie/uczennice naszej szkoły w składzie:

1.      Karolina Dróżdż – 6B

2.      Maciej Kaźmierczak – 8C

3.      Bartosz Marciniak – 8C

4.      Fabian Mencel – 8C

5.      Kamil Mularczyk – 8C

6.      Stanisław Rogaczewski – 8C

7.      Kacper Trojanowski – 8C

8.      Julian Wodzyński – 8C

9.      Aleksandra Jastrzębska – 8D

10.   Julia Szyrman – 8F

11.   Natalia Jaworksa – 8F

12.   Amelia Jedlińska – 8F

Nasi uczniowie i uczennice zajęli I miejsce w tenisie stołowym, III miejsce w piłce siatkowej, III miejsce w bilardzie.  Co ostatecznie dało III miejsce w turnieju.

Opiekunem była pani mgr Katarzyna Mencel.

Gratulujemy.

Zdjęcie przedstawia drużynę złożoną z naszych uczniów (chłopców i dziewczynek). Na zdjęciu widzimy słodkie upominki, piłkę oraz dyplom.

9 грудня 2022 року в Комплексі економічних, туристичних та готельних шкіл у Лодзі відбувся спортивний турнір Санта-Клауса з трьох спортивних дисциплін: волейболу, настільного тенісу та більярду. Формула цього турніру дозволяла грати матчі в трьох дисциплінах, але в змішаних командах, тобто у волейболі 3 хлопчики і 3 дівчинки, в настільному тенісі і більярді 1 хлопчик і 1 дівчинка.  Учні нашої школи складаються з:
1.      Karolina Dróżdż – 6B

2.      Maciej Kaźmierczak – 8C

3.      Bartosz Marciniak – 8C

4.      Fabian Mencel – 8C

5.      Kamil Mularczyk – 8C

6.      Stanisław Rogaczewski – 8C

7.      Kacper Trojanowski – 8C

8.      Julian Wodzyński – 8C

9.      Aleksandra Jastrzębska – 8D

10.   Julia Szyrman – 8F

11.   Natalia Jaworksa – 8F

12.   Amelia Jedlińska – 8F

Наші студенти посіли перше місце з настільного тенісу, третє місце з волейболу, третє місце з більярду.  Що в підсумку дало третє місце на турнірі. Науковим керівником виступила пані Катажина Менсель. Вітаємо.