Piłka z Mistrzostw Świata w Katarze w naszej szkole.

Bardzo miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym jako jedna z 6 szkół otrzymaliśmy ufundowaną przez Radnego Rady Miejskiej w Łodzi – p. Damiana Raczkowskiego – piłkę z Mistrzostw Świata w Katarze. Nasza szkoła została wybrana przez mieszkańca Łodzi – naszego absolwenta, który w czasie mundialu na stronie Radnego, na Facebooku, poprawnie wytypował wynik meczu reprezentacji Polski.

Przekazanie piłki odbyło się w obecności fundatora – Radnego Rady Miejskiej w Łodzi – Damiana Raczkowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej – Marcina Gołaszewskiego.

Zaraz potem piłka trafiła w ręce naszych uczniów, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie i podobnie jak nasz absolwent poprawnie typowali wyniki meczów w Katarze.

Я дуже радий повідомити вам, що сьогодні, як одна з 6 шкіл, ми отримали м'яч на чемпіонаті світу в Катарі, який фінансував радник міської ради в Лодзі – пан Damiana Raczkowskiego. Нашу школу обрав житель Лодзі – наш випускник, який під час чемпіонату світу на сайті радника, у Фейсбуці, правильно спрогнозував результат матчу збірної Польщі. 
М'яч був вручений у присутності засновника – депутата міської ради в Лодзі – Damiana Raczkowskiego та голови міської ради – Marcina Gołaszewskiego. 
Відразу після цього м'яч пішов в руки нашим учням, які брали участь в шкільних змаганнях і, як і наш випускник, правильно прогнозували результати матчів в Катарі.