„Nie marnujmy chwil” -projekt edukacyjny o zrównoważonym spożyciu żywności. 

Uczniowie naszej szkoły zakończyli udział w międzynarodowym programie edukacyjnym o zrównoważonym spożyciu żywności „Nie marnujmy chwil”. Projekt promowany jest przez przez firmę Whirlpool Corporation.

Uczniowie klasy VI d zapoznali się z etapami łańcucha przygotowania żywności „od pola do stołu”.Na każdym etapie poznawali prawidłowe nawyki dotyczące pozyskiwania i spożywania żywności. Uczyli się jak należy świadomie wybierać,przechowywać i spożywać ,aby walczyć z marnotrawieniem żywności. 

Zakończeniem programu było przygotowanie plakatów przedstawiających etapy łańcucha dostaw żywności i prezentowanie swoich prac na forum klasy. 

Realizatorzy programu: Konrad Kowalski, Joanna Dyrda 

Учні нашої школи завершили участь у міжнародній освітній програмі зі сталого споживання продуктів харчування «Не втрачаймо моментів». Проект просуває корпорація Whirlpool. Учні VI класу ознайомилися з етапами ланцюжка приготування їжі «від поля до столу». На кожному етапі вони вивчали правильні звички щодо добування і споживання їжі. Вони навчилися свідомо вибирати, зберігати і споживати для боротьби з харчовими відходами.  Програма завершилася підготовкою плакатів із зображенням етапів ланцюга постачання продуктів харчування та презентацією їх робіт класу.  Програмні менеджери: Конрад Ковальський, Йоанна Дирда