Półfinał Mistrzostw Łodzi w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców

W dniu 19.05.2023r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr 55 odbyły się Półfinały Mistrzostw Łodzi w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do Finału Mistrzostw Łodzi, II miejsce SP 55, III miejsce SP 7.

   Skład reprezentacji szkoły:

  1. Nowacki Antoni – 4 a
  2. Siwek Oliwer – 4 a
  3. Szczepański Bartłomiej – 4 b
  4. Rymarczyk Mateusz – 4 d
  5. Pysmiennyy Yaroslav – 5d

Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale.

Relacja z zawodów : Bieg na 60 m. i skok w dal.

Opiekunowie Maciej i Sławomir Wasik

19.05.2023р. на полі початкової школи No 55 відбувся півфінал чемпіонату Лодзі з легкоатлетичного триатлону для хлопчиків. Учні нашої школи посіли перше місце та кваліфікувалися до фіналу чемпіонату м. Лодзь, ІІ місце SP 55, ІІІ місце SP 7.    
Склад шкільного представництва:
Новацький Антоні – 4 а
Сівек Олівер – 4 а
Варфоломій Щепанський – 4 б
Матвій Римарчик – 4 д
Письменний Ярослав – 5д
Вітаємо і тримаємо пальці схрещеними у фіналі.
Репортаж зі змагань: біг на 60 м та стрибки у довжину.
Викладачі Мацей та Славомір Васіки