Kreatywne prace plastyczne

Uczniowie klas 3a i 2b przez cały rok szkolny uczestniczyli w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Kreatywne prace plastyczne”. W ramach projektu tworzyli piękne, niestandardowe, kreatywne prace. Zawsze podczas zajęć, dzieci zamieniały się w małych artystów. Sala lekcyjna była prawdziwą pracownią malarską. Przedstawiamy kilka przykładowych prac Naszych Artystów.

Prace dzieci

Certyfikaty

Протягом усього навчального року учні 3а та 2-х класів брали участь у Міжнародному освітньому проекті «Твори творів творчого мистецтва», в рамках якого створювали красиві, нестандартні, творчі роботи. Завжди під час діяльності проекту діти перетворювалися на маленьких художників, а класна кімната була справжньою студією живопису. Наведемо кілька прикладів робіт наших художників.