Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

Dnia 4 września uczniowie naszej szkoły wrócili opaleni, wypoczęci i pełni wakacyjnych wrażeń. 

Przed każdym z nich nowe wyzwania, plany, cele. Pani dyrektor Iwona Sosnowska podczas apeli przywitała uczniów i nauczycieli.

” Rok szkolny 2023/2024 uważam za rozpoczęty”- hasło to usłyszeliśmy wszyscy i ruszyliśmy na pogawędki z wychowawcami.

Na uczniów i rodziców klas I czekała dodatkowa niespodzianka- uroczyste nadanie imion naszym jabłonkom, posadzonym pod muralem naszego patrona Tadeusza Zawadzkiego ” Zośki” i jego przyjaciół Alka i Rudego.

4 вересня учні нашої школи повернулися засмаглими, відпочилими і повними святкових вражень.  Перед кожним з них стоять нові виклики, плани, цілі. Директор школи Івона Сосновська привітала студентів та викладачів під час перекличок. «Вважаю 2023/2024 навчальний рік початком» – ми всі почули це гасло і пішли поспілкуватися з освітянами. На учнів та батьків І класів чекав додатковий сюрприз – урочисте іменування наших яблунь, висаджених під розписом нашого мецената Тадеуша Завадського «Зошка» та його друзів Алека та Рудого.