Szkolne Mistrzostwa Łodzi w piłce koszykowej

W dniu 20.10.23r (piątek) odbyły się rozgrywki grupowe w ramach Szkolnych Mistrzostw Łodzi w piłce koszykowej chłopców. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi ul. Wodna 34. Grupa składała się z 4 drużyn, nasi zawodnicy rozegrali 3 mecze (4 kwarty po 6 minut) Chłopcy wygrali 2 mecze: ze SP94 oraz ZNP, przegrali jedynie z organizatorem – Zespołem Szkół Salezjańskich – zaledwie 3 koszami.

Po dobrze rozegranych meczach w fazie grupowej chłopcy awansowali do kolejnego etapu.

20.10.23 (п’ятниця) відбулися групові ігри в рамках шкільного чемпіонату Лодзі з баскетболу серед хлопчиків. Конкурс проходив у Салезіянському шкільному комплексі в Лодзі, вулиця Водна, 34. Група складалася з 4 команд, наші футболісти зіграли 3 матчі (4 чверті по 6 хвилин кожна) Хлопці виграли 2 матчі: проти СП94 та ЗНП, поступилися лише організатору – Салезіянському шкільному комплексу – лише з різницею у 3 кошики.

Після добре зіграних матчів на груповому етапі хлопці вийшли до наступної стадії.