GUZIK Z BAJKI Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III

W dniu 12 grudnia obchodzimy Dzień Guzika. Z tej okazji zabawcie się z nami i dajcie bohaterowi święta – GUZIKOWI, ważną rolę do odegrania w wybranej bajce. Może zastąpi on głównego bohatera bądź bohaterkę? A może zajmie miejsce przedmiotu, wokół którego oryginalnie rozgrywa się akcja opowieści?
Wybierzcie ulubioną, klasyczną bajkę (np. “Kopciuszka”, “Królewnę na ziarnku grochu”, “Kota w butach” itp.) i przedstawcie dowolną techniką plastyczną jej fragment z guzikiem w roli głównej.

Prace plastyczne prosimy przynosić do dnia 12 grudnia do p. Kaliny Szczerbickiej- Pawlik sala 36 oraz p. Małgorzaty Miszczak sala 15 w budynku A. Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziano nagrody, każdy uczestnik otrzyma dyplom.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Kalina Szczerbicka-Pawlik i Małgorzata Miszczak

ҐУДЗИК З КАЗКИ Художній конкурс для учнів І-ІІІ класів

Дорогі учні!
12 грудня ми святкуємо День ґудзика. З цієї нагоди запрошуємо весело провести разом з нами час і надати винуватцю свята – ҐУЗИКУ, головну роль в обраній казці. Може він замінить головну героїню чи героїню однієї з казок? Або він займе місце предмета, навколо якого розгортається історія в творі?

Виберіть свою улюблену, класичну казку (наприклад, «Попелюшка», «Принцеса на горошині», «Кіт у чоботях» тощо) і зобразіть її фрагмент з ґудзиком у головній ролі, використовуючи будь-яку художню техніку.
Праці мають бути принесені до 12 грудня пані Каліні Щербіцькій-Павлик, кімната 36 та пані Малгожаті Міщак, кімната 15 корпусу А. Призи будуть вручені переможцям перших трьох місць, а кожен учасник отримає диплом.

Запрошуємо і бажаємо удачі!

Калина Щербіцька-Павлик та Малгожата Міщак