Konkurs „Mój Miś”


25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym „Mój miś”.
Zadaniem konkursowym jest przedstawienie dowolną techniką swojego misia (praca nie może przekraczać formatu A3). Do pracy konkursowej należy dołączyć niezbędne dane – imię, nazwisko oraz klasę. Prace proszę przynosić do świetlicy szkolnej lub biblioteki w budynku A do 27.11.2023r.

Organizatorzy: B.Domurat, A.Tomaszewska.
plakat konkursu na środku miś namalowany nad nim napis mój miś konkurs

25 листопада – День плюшевого ведмедика.

З цієї нагоди запрошуємо всіх учнів І-ІІІ класів взяти участь у мистецькому конкурсі «Мій плюшевий ведмедик».
Конкурсне завдання – презентувати свого плюшевого ведмедика в будь-якій техніці (робота не повинна перевищувати формат А3). Конкурсна робота повинна супроводжуватися необхідними даними – ім’ям, прізвищем та класом. Будь ласка, принесіть свої роботи до шкільної загальної кімнати або бібліотеки в корпусі А до 27.11.2023 року.

Організатори: Б.Домурат, А.Томашевська.