Mikołajki w 5d

Za oknem mróz i śnieg, a 5 grudnia roku pańskiego w klasie 5d odbyły się klasowe Mikołajki.

Święty Mikołaj podrzucił prezenty wszystkim uczniom, przeważały kubeczki, skarpety, klocki, etiu na telefony, słodycze.

Uczniowie przynieśli smakołyki, pierniki czekoladowe, również te własnoręcznie upieczone ciasteczka oraz jabłuszka i soki z projektu szkolnego.

Uwieńczeniem spotkania były gry planszowe i projekcja filmu Paddington.

Wszyscy podziwiali pomysłowość niedźwiadka.

За вікном стояв мороз і сніг, а 5 грудня року Божого в 5д класі був День Святого Миколая. Дід Мороз розкидав усім учням подарунки, переважно чашки, шкарпетки, кубики, чохли для телефонів та солодощі. Учні принесли частування, шоколадні пряники, а також печиво домашньої випічки, а також яблука та соки зі шкільного проєкту. Кульмінацією зустрічі стали настільні ігри та показ фільму «Паддінгтон». Всі захоплювалися винахідливістю ведмедя.