Zajęcia kulinarne w 6A

11 grudnia klasa 6a kolejny raz próbowała swoich sił w Kuchcikowie. Tym razem uczniowie zaplanowali zrobienie naleśników. Zgromadzono różne przepisy zgodnie z preferencjami smakowymi. Dodatki również wybrano różne. Najbardziej popularny był dżem i konfitury. Pojawiła się jednak także nutella i jagody. Początkowo nie obyło się od drobnych wypadków, w których przydała się szczotka i mop. Finalnie odnieśliśmy pełen sukces, bowiem naleśniki były pyszne.  Wśród uczniów wyłoniły się gwiazdy kulinarne w pieczeniu i podrzucaniu naleśników na patelni. Już planujemy kolejne zajęcia w Kuchcikowie.

11 грудня учні 6а класу вкотре спробували свої сили у Куччіково. Цього разу учні планували приготувати млинці. За смаковими уподобаннями зібрані різні рецепти. Також були обрані різні доповнення. Найбільшою популярністю користувалися джем і варення. Однак були ще Нутелла і чорниця. Спочатку траплялися дрібні нещасні випадки, в яких стали в нагоді щітка і швабра. У підсумку у нас вийшов повний успіх, адже млинці вийшли смачними.  Серед студентів з’явилися кулінарні зірки, які пекли та кидали млинці на сковороду. Ми вже плануємо наші наступні заняття в Куччіково.