TEAMSOTEKA :)

 

Kochani!

Zapraszamy na Dyskotekę w czasach pandemii!!!

Oderwijmy się trochę od nauki i zapomnijmy chociaż na chwilę, że siedzimy w domu.

Pomyślmy o znajomych ze szkoły, z klasy, o przyjaciołach, sympatiach. Chcemy żebyście mieli okazję pokazać im, że o nich myślicie i tęsknicie. Mimo, że nie możemy się spotkać to muzyka od zawsze łączy ludzi więc niech połączy również nas. W piątek 8 maja posłuchajmy jej wspólnie.

Termin: 8 maja 2020

Miejsce: Teams

Klasy: 4-8

Co trzeba zrobić żeby uczestniczyć w Temsotece?

1. Przesyłać na podanego do kontaktu maila wiadomość z dedykacją, życzeniami, pozdrowieniami dla wybranej osoby/osób z naszej szkoły z dołączonym linkiem do wybranej przez was piosenki:

a. Piosenka nie może zawierać wulgaryzmów!!

b. Piosenka musi znajdować się na YouTube’ie!!

c. Wasza dedykacja nie może być zbyt długa maksymalnie 200 znaków.

2. W grupie Temsoteka nie wrzucacie muzyki ani zdjęć samodzielnie, możecie komentować życzenia i piosenki oczywiście w kulturalny sposób. Osoby, które nie będą przestrzegały tego punktu zostaną usunięte z grupy a ich zachowanie zostanie zgłoszone do wychowawcy.

3. Nauczyciele również mogą wziąć udział w zabawie i nie muszą przesyłać wiadomości do autoryzacji. Mogą wpisać życzenia samodzielnie ale piosenka musi znajdować się na YouTube’ie a długość życzeń to również maksymalnie 200 znaków. 4. Wiadomości przesyłacie na k.fabjanczyk@sp182.elodz.edu.pl i k.kowalski@sp182.elodz.edu.pl do 7 maja 2020

5. Ponieważ pierwszy raz organizujemy dla Was takie wydarzenie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w razie kłopotów technicznych.

6. Zapraszamy serdecznie do zabawy !!!