TEMSOTEKOvE – LOvE

Wyraź uczucia piosenką !!!
Już za chwilę 14 luty i Święto Zakochanych to dobra okazja żeby wyrazić co czujemy…
Specjalnie dla Was Temsoteka zamienia się od dziś w Temsotekove – LOvE czyli miejsce na Wasze życzenia ale nie tylko dla zakochanych, możecie zadedykować piosenkę najlepszej przyjaciółce lub najlepszemu kumplowi albo fajnej pani nauczycielce lub nauczycielowi!!! Żeby ułatwić Wam zadanie przesyłajcie maile z tytułem i wykonawcą piosenki oraz życzeniami do mnie na k.fabjanczyk@sp182.elodz.edu.pl lub Librusem pod nazwą Temsotekove.

Opcja dla nieśmiałych – zaznacz w wiadomości jeśli Twoje życzenia mają być anonimowe.

Na wiadomości czekam do 14 lutego włącznie
Temsotekę znajdziecie w Teamsach- zespoły – wszystkie zespoły – dołącz lub utwórz zespół – pojawią się wszystkie publiczne zespoły w tym TEMSOTEKOvE-LOvE