GOŚCILIŚMY PRZEDSZKOLAKI

Kilka dni temu grupa dzieci z Przedszkola nr 115 odwiedziła naszą szkołę. Kandydaci na pierwszoklasistów w pierwszej kolejności obejrzeli przedstawienie o wiośnie i szkolnym życiu, przygotowane przez klasę 3D. Następnie zajrzeli na lekcję do klasy 2A, gdzie mogli zobaczyć, a potem  zapytać jak wygląda nauka w naszej szkole. Kolejnym punktem wizyty gości był quiz o dobrym wychowaniu, podczas którego wyłoniono Mistrzów Savoi r Vivre, a także układanie puzzli na tablicy interaktywnej. Ostatnią atrakcją tego spotkania były krótkie zajęcia orgiami. Dzieciaki uważnie słuchając instrukcji p. Agnieszki, małymi rączkami dzielnie złożyły czapkę podróżnika, w której zwiedzili jeszcze pozostałe zakątki szkoły (salę gimnastyczną, salkę terapeutyczną, kącik malowania kreda po ścianie i inne.

Spotkanie obustronnie zostało uznane jako bardzo miłe i owocne.

Dziękujemy przedszkolakom i zapraszamy.