Budżet Obywatelski / Громадський бюджет

Szanowni Państwo!

Z radością i dumą chcielibyśmy poinformować o zwycięstwie naszego projektu L126 na modernizację sal gimnastycznych w SP 182 – Teofilów w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego. Zajęliśmy 3 miejsce w Łodzi w zadaniach ponadosiedlowych, uzyskując 14 152 głosy.
Serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim za oddane głosy i zaangażowanie.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta Łodzi – ŁBO. 

Дорогий!
З радістю і гордістю хочемо повідомити вам про перемогу наших Проект L126 модернізація кабінетів фізичної культури в SP 182 – Teofilów в рамках бюджету Лодзі. Ми посіли 3-тє місце в Лодзі в нашій категорії, набравши 14 152 голоси. Дякую всім за ваші голоси та відданість справі. Детальну інформацію можна знайти на сайті міста Лодзь-ЛБО.