Wyniki konkursu „Jesienne drzewo”

W dniu 3 października został ogłoszony konkurs plastyczny pt.” Jesienne drzewo”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Pracę które zostały przekazane wychowawcą świetlicy były estetyczne, kreatywne oraz różnorodne. Nie lada wyzwanie było przed nami wychowawcami świetlicy aby wyłonić zwycięzców, jednak po dłuższych rozmowach wyłoniliśmy zwycięzców.  Dla zwycięzców przewidziane są drobne upominki.

3 жовтня було оголошено мистецький конкурс «Осіннє дерево». Конкурс викликав великий інтерес. Робота, яка була доручена вихователю денного кабінету, була естетичною, творчою та різноманітною. Вихователям денного відділу визначити переможців було непросто, але після тривалих розмов ми визначили переможців. Для переможців передбачені невеликі подарунки.

I miejsce/місце- Kuba Boryca Ib
II miejsce/місце- Maja Wojtczak Id/ Maksymilian Krygier IIIa
III miejsce/місце – Piotr Basiak IIb/ Zofia Grabowska Id

Wyróżnienie/відзнака- Wiktor Krawiec Ic

Serdecznie gratulujemy.
Вітаю.
K.Gajewska, K.Przewoźniak