Warsztaty „Małego Kucharza” w klasie IV.

Klasa IV c uczestniczyła w warsztatach „Małego Kucharza”. Na tych zajęciach dzieciaki uczą się, jak samodzielnie przygotować pyszną pizzę. Wyposażone w fartuszek oraz czapkę kucharską zamieniają się w Małych Kucharzy i.. super się bawią, a jednocześnie poznają tajniki kuchni włoskiej. Zwieńczeniem tych warsztatów było oczywiście zjedzenie tego, co same przygotowały.
Mali adepci po ukończeniu zajęć otrzymali dyplomy, które dumnie mogą powiesić w swoich pokojach.

IV в клас брав участь у майстер-класі «Маленький кухар». На цих заняттях діти вчаться готувати смачну піцу самостійно. Екіпіровані фартухом і шапочкою, вони перетворюються на Маленьких кухарів і ... чудово проводять час, а заодно пізнають секрети італійської кухні. Кульмінацією цих майстер-класів було, звичайно, поїдання того, що вони приготували самі.
Після закінчення занять молоді студенти отримали дипломи, якими можуть пишатися повісьте у своїх кімнатах.