Dni otwarte

OTWARTE DRZWI NASZEJ SZKOŁY

9 marca nasza szkoła otworzyła swoje drzwi przed kandydatami na przyszłorocznych uczniów. Wraz ze swoimi rodzicami mieli możliwość zajrzenia do wszystkich pracowni. Czekały tam liczne atrakcje i niespodzianki. Z pewnością każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie np. zrobić ciasto, zagrać w grę na interaktywnym dywanie, obejrzeć pod mikroskopem żywe komórki, przyjrzeć się eksperymentom z fizyki i chemii, zajrzeć do pracowni integracji sensorycznej, wziąć udział w konkursie zagadek itd. Rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami, a także uczniami i uzyskania pełnej informacji na temat oferty edukacyjnej, zajęć pozalekcyjnych i wszystkich działań jakie nauczyciele podejmują w ciągu całego roku szkolnego. Z pewnością nie był to stracony czas. Liczymy, że pomógł podjąć decyzję, co do wyboru szkoły dla kolejnego pokolenia pierwszoklasistów.

9 березня наша школа відкрила свої двері для кандидатів в учні наступного року. Разом з батьками вони мали можливість заглянути в усі студії. Там чекали численні атракціони і сюрпризи. Звісно, кожна дитина могла знайти щось для себе, наприклад, зробити торт, пограти в гру на інтерактивному килимі, подивитися на живі клітини під мікроскопом, подивитися на досліди з фізики та хімії, заглянути в лабораторію сенсорної інтеграції, взяти участь у конкурсі головоломок тощо. Батьки мали можливість поспілкуватися як з вчителями, так і з учнями та отримати повну інформацію про освітню пропозицію, позакласні заходи та всі заходи, які вчителі проводять протягом навчального року. Це, звичайно, не було втраченим часом. Сподіваємося, що він допоміг прийняти рішення про вибір школи для наступного покоління першокласників.