Wiosenny konkurs „Stroik Wielkanocny”

Serdecznie zapraszamy Uczniów klas I, II, III i OP do wzięcia udziału w wiosennym konkursie szkolnym pt.: Stroik Wielkanocny.
Rozwińcie swoją wyobraźnię: stroiki można wykonać dowolną techniką.
Do wykonania pracy można wykorzystać:
kwiaty, bazie,
pisanki,
kurczaczki,
zajączki,
bibułę,
piórka,
koraliki,
cekiny,
filc,
sznurek,
tasiemki,
i wiele innych rzeczy, które przychodzą wam do głowy.
Każdą pracę należy zaopatrzyć w metryczkę zawierającą imię i nazwisko autora oraz klasę.
Prace konkursowe oddajemy do dnia 30 marca 2023r. do p. Gabrysi Dressler lub Izy Piątkowskiej (sala 37) lub proszę przekazać swojemu wychowawcy klasy z prośbą o oddanie do nas 😉
Informacje o rozstrzygnięciu konkursu będą podane do dnia 2 kwietnia.
Nagrodzeni Uczniowie otrzymają nagrody jeszcze przed świętami Wielkanocnymi!!!
DLA LAUREATÓW KONKURSU PRZEWIDZIANE SĄ CIEKAWE NAGRODY!!!
Wykonane prace przechodzą na własność szkoły. Po rozstrzygnięciu konkursu zostanie zorganizowany kiermasz świąteczny, podczas którego będzie można zakupić stroiki, aby świąteczna atmosfera mogła zagościć również w Państwa domach.
Pieniążki ze sprzedaży stroików przeznaczymy na potrzebne cele szkolne.
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie-Gabriela Dressler, Izabela Piątkowska

Сердечно запрошуємо учнів І, ІІ, ІІІ та ОП взяти участь у весняному шкільному конкурсі під назвою: Великодній вінок. Розвивайте фантазію: очерет можна зробити будь-якою технікою. Для виконання роботи можна використовувати: квіти, сережки, писанки, курчат, зайчиків, цигарковий папір, пір’я, намистини, паєтки, фетр, нитки, стрічки і багато іншого, що спадає на думку. Кожному твору повинен бути наданий відбиток, що містить ім’я та прізвище автора і класу. Конкурсні роботи подаються до 30 березня 2023 року пані Габрисії Дреслер або Ізи Пьотковської (кімната 37) або просимо надати своєму класному керівнику з проханням надати нам 😉 Інформацію про результати конкурсу оголосять до 2 квітня. Нагороджені студенти отримають свої призи перед Великоднем!!!
ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ПЕРЕДБАЧЕНІ ЦІКАВІ ПРИЗИ!!!
Проведена робота переходить у власність школи. Після результатів конкурсу буде організований різдвяний ярмарок, під час якого ви зможете купити очерет, щоб святкова атмосфера була знайдена і у ваших будинках. Гроші від продажу очерету будуть використані на необхідні шкільні цілі. Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі – Габріела Дреслер, Ізабела Пьотковська

film przedstawia plakat na którym jest jajo z uszami króliczymi w koszyczku. Na jaju mamy tekst: Konkurs, Stroik Wielkanocny, prace oddajemy do dnia 30 marca 2023r. do pań: Gabrysi Dressler lub Izy Piątkowskiej (sala 37).