Kulinarna lekcja języka angielskiego w Kuchcikowie

Uczennice klasy 6b miały okazję praktycznie wykorzystać swoje umiejętności z języka angielskiego, łącząc je z talentem kulinarnym. Najpierw zaprezentowały przygotowane w języku angielskim przepisy i karty dań, a potem przygotowały potrawy, korzystając z wyposażenia Kuchcikowa. Dziewczynki spisały się znakomicie, przyrządzając pyszne spaghetti bolognese oraz naleśniki z borówkami i syropem klonowym. Obecnie czekamy na pokaz talentów językowo-kulinarnych w wykonaniu chłopców.

Учні 6-б класу мали можливість практично використати свої знання англійської мови, поєднавши їх з кулінарним талантом. Спочатку вони представили рецепти та меню, приготовані англійською мовою, а потім приготували страви на обладнанні Kuchcikow. Дівчата чудово впоралися з приготуванням смачних спагетті-болоньєзе і млинців з чорницею і кленовим сиропом. В даний час нас чекає шоу лінгвістичних і кулінарних талантів у виконанні хлопчиків.