„Podaruj świąteczne życzenia” – V edycja

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Pracownikom Szkoły i Uczniom klas I – VIII, którzy włączyli się do akcji „Podaruj świąteczne życzenia”. Dziękujemy za gotowość niesienia bezinteresownej pomocy, za otwarte serca, za życzliwość i słowa wsparcia, które od Państwa otrzymaliśmy. Dzięki Państwa zaangażowaniu ponownie udało nam się sprawić radość wszystkim Mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej. Tym razem zostało „wyprodukowanych” aż 88 kartek oraz świątecznych dekoracji i podarunków, którymi obdarowaliśmy Mieszańców oraz Pracowników Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Rojnej 15 w Łodzi.

Tradycyjnie już dziś zapraszamy do kolejnej edycji „Podaruj świąteczne życzenia”.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Renata Kanwiszer, Iwona Gusta i Błażej Sosnowski.

Дякуємо батькам, працівникам шкіл та учням І – VIII класів, які долучилися до акції «Подаруй різдвяні побажання». Дякую за готовність надавати безкорисливу допомогу, за відкриті серця, за вашу доброту і слова підтримки, які ми отримали від вас. Завдяки вашій відданості нам знову вдалося принести радість усім мешканцям Будинку соціального забезпечення. Цього разу було «виготовлено» аж 88 листівок, а також різдвяні прикраси та подарунки, які ми передали гібридам та працівникам Будинку соціального забезпечення на вулиці Ройна, 15 у Лодзі.
Традиційно сьогодні запрошуємо вас на наступний випуск «Подаруй різдвяні побажання».
Ще раз велике спасибі Renata Kanwiszer, Iwona Gusta i Błażej Sosnowski.