Nasza „Kwitnąca szkoła”

 W piątek 14 kwietnia uczniowie klasy 6d wraz z wychowawcą panem Konradem i logopedą panią Karoliną posadzili na szkolnym placu zabaw trzy jabłonki ozdobne, które nasza szkoła otrzymała biorąc udział w konkursie „KWITNĄCA SZKOŁA”. Uczniowie świetnie się sprawdzili podczas prac ogrodniczych za co bardzo im dziękujemy. Jabłonki te zostały już nazwane a podczas szkolnego pikniku oficjalnie otrzymają tabliczki z imionami. Teraz pozostaje nam już tylko trzymać kciuki by drzewka się przyjęły i dbać o nie a na pewno odpłacą nam w przyszłości pięknie kwitnąc na wiosnę i owocując jesienią!

У п’ятницю, 14 квітня, учні 6 класу разом з учителем паном Конрадом та логопедом пані Кароліною посадили три декоративні яблуні на шкільному майданчику, які наша школа отримала, взявши участь у конкурсі «КВІТУЧА ШКОЛА». Студенти виконали величезну роботу під час садово-городніх робіт, за що ми їм дуже вдячні. Ці яблуні вже названі, а під час шкільного пікніка офіційно отримають іменні таблички. Тепер все, що нам залишається зробити, це тримати пальці схрещеними, щоб дерева були прийняті, і піклуватися про них, і вони неодмінно відплатять нам у майбутньому, красиво цвісти навесні і плодоносити восени!