Ogólnopolski Program Profilaktyczny „Dziel się uśmiechem”

W dniu 05 kwietnia 2023 roku zakończył się roczny Program Profilaktyczny „Dziel się uśmiechem” realizowany we współpracy Polskiego Czerwonego Krzyża. W ramach Programu uczniowie klas 2a i 2b kształtowali prawidłowe nawyki w zakresie higieny jamy ustnej, pogłębili swoją wiedzę z zakresu prawidłowego odżywiania się oraz korzyści płynących z aktywności fizycznej.

Zwieńczeniem programu było wykonanie przez uczniów klas 2a i 2b prac plastycznych promujących prawidłowe nawyki higieny jamy ustnej. Wykonane prace można było oglądać na zorganizowanej w szkole wystawie.

Realizatorzy Programu: Joanna Dyrda i Renata Kanwiszer

5 квітня 2023 року завершилася щорічна Профілактична програма «Поділися посмішкою», що реалізується у співпраці з Польським Червоним Хрестом. В рамках Програми учні 2а та 2-б класів сформували правильні звички у сфері гігієни порожнини рота, поглибили свої знання у сфері правильного харчування та користі фізичної активності. Кульмінацією програми стало виконання учнями 2а та 2-б класів художніх робіт, що пропагують правильні гігієнічні звички порожнини рота. Роботи можна було побачити на виставці, організованій у школі. Програмні менеджери: Йоанна Дірда та Рената Канвішер