Dzień Mamy

Dziś 26 maja, to dzień, kiedy w sposób szczególny i wyjątkowy składamy życzenia wszystkim Mamom.

Dziękujemy za ogromny trud włożony w opiekę i wychowanie. To wy od zawsze jesteście symbolem bezpieczeństwa, ciepła i miłości. To właśnie Wy odgrywacie wielką rolę w życiu każdego dziecka. Dziękujemy szczególnie w tym dniu, za dobre, kochające serca, za miłość, za uśmiech, za cierpliwość i obecność w szkole we wszystkich sprawach dotyczących dzieci jak i placówki. Za wspomaganie organizacji życia klasowego jak i szkolnego, za każdy rodzaj wsparcia który od Państwa dostajemy my oraz dzieci.
To Państwa troska i miłość pozwalają dzieciom rozwinąć skrzydła i każdego dnia stawać się coraz doskonalszymi ludźmi.
Drogie Mamy, życzymy Wam samych pomyślności. Abyście nigdy nie traciły ogromnej siły i miłości i aby każdy dzień był tak wyjątkowy jak w to święto.  
Dziękujemy za to, że jesteście.

Сьогодні, 26 травня, день, коли ми бажаємо всім мамам по-особливому і винятково.

Спасибі за величезні зусилля, докладені в догляд і виховання. Ти завжди був символом безпеки, тепла і любові. Саме ви граєте велику роль в житті кожної дитини. Спасибі особливо в цей день, за добрі, люблячі серця, за любов, за посмішку, за терпіння і присутність в школі у всіх питаннях, що стосуються дітей і установи. За підтримку організації класного та шкільного життя, за будь-яку підтримку, яку ми та діти отримуємо від вас.
Ще раз велике спасибі.
Саме ваша турбота і любов дозволяють дітям з кожним днем розправляти крила і ставати все більш досконалими людьми. Дорогі матусі, бажаємо вам успіхів. Щоб ви ніколи не втрачали великих сил і любові і щоб кожен день був таким же особливим, як і в це свято.