DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W SP182

16 maja naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 128. Powitali ich uczniowie klasy 3b przedstawieniem „Wiosna”. Następnie przedszkolaki uczestniczyli we fragmencie lekcji klasy 3a. W tym momencie mieli możliwość poczucia atmosfery prawdziwej lekcji. Kolejnym elementem wędrówki po naszej szkole były krótkie warsztaty na temat dobrego wychowania. Dzieciaki pracowały w grupach i świetnie odpowiadały na pytania, zdobywając żetony do swoich punktowych koszyczków. Najlepsza grupa uzyskała tytuł „Mistrzów savoir vivre’u”. Rozgrzewką przed warsztatami było ułożenie puzzli na tablicy interaktywnej. Była jeszcze zabawa z origami. Przedszkolaki złożyły własną czapkę podróżnika. Na koniec wszyscy otrzymali niespodziankę. Uśmiechy dzieciaków i ich komentarze świadczyły o tym, że wszystkie atrakcje im się podobały.

16 травня нашу школу відвідали дошкільнята з дитячого садка No128. Їх привітали учні 3-Б класу виставою «Весна». Потім дошкільнята взяли участь у фрагменті уроку 3-а класу. У цей момент вони мали можливість відчути атмосферу справжнього уроку. Ще одним елементом подорожі нашою школою були короткі майстер-класи з хороших манер. Діти працювали в групах і дуже добре відповідали на запитання, заробляючи жетони для своїх кошиків очок. Краща група отримала звання «Masters of savoir vivre». Розминка перед воркшопом полягала у вирішенні головоломки на інтерактивній дошці. Також було весело з орігамі. Дошкільнята склали власну дорожню шапку. На завершення всі отримали сюрприз. Посмішки малюків та їхні коментарі показали, що їм сподобалися всі атракціони.