Wyniki Międzyszkolnego Turnieju Czytelniczego „Podróże z Książka”

12 maja w Szkole Podstawowej nr 174 im. Jana Machulskiego odbył się MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ CZYTELNICZY pt. „PODRÓŻE Z KSIĄŻKĄ”. Czwórka uczniów klasy IIId wraz z Panią Barbarą Domurat reprezentowała Naszą Szkołę w konkursie. Pokonując innych uczestników w różnorodnych konkurencjach, ostatecznie dzieci zdobyły 3 miejsce.

Drużyna była złożona z następujących uczniów:

  • Jan Bartczak,
  • Hanna Habasińska,
  • Wiktoria Krawczyk
  • Nina Stępel 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

12 травня у початковій школі No 174 імені Яна Мачульського відбувся МІЖШКІЛЬНИЙ ТУРНІР З ЧИТАННЯ «ПОДОРОЖІ З КНИГОЮ». Четверо учнів ІІІ класу разом з пані Барбарою Домурат представляли нашу школу на конкурсі. Обійшовши інших учасників різних змагань, діти в результаті завоювали 3-тє місце.
Команда складалася з наступних студентів:

  • Jan Bartczak,
  • Hanna Habasińska,
  • Wiktoria Krawczyk
  • Nina Stępel 


Вітаємо і бажаємо подальших успіхів.