Dzień Rodziny w klasie 3a

19 czerwca 2023r. uczniowie klasy 3a wraz z rodzicami wzięli udział w Dniu Rodziny. Impreza rozpoczęła się od wspólnych gier i zabaw na świeżym powietrzu. Rodzice zmierzyli się z dziećmi w skokach w workach, spacerze z jajkami, odgadywaniu smaków pokarmów, walce o krzesełko i wielu innych konkurencjach. Następnie wszyscy przenieśli się do szkoły, gdzie czekał poczęstunek oraz niespodzianka w postaci przedstawienia przygotowanego przez rodziców. To już kolejny rok, kiedy rodzice występują przed dziećmi dając moc atrakcji i radości. 

19 czerwca wpisujemy do kalendarza jako wspaniały dzień!!! 

19 червня 2023 року учні 3-а класу та разом з батьками взяли участь у Дні сім’ї. Захід розпочався зі спільних ігор та активного відпочинку. Батьки стикалися зі своїми дітьми в стрибках в мішках, ходьбі по яйцях, вгадуванні ароматів їжі, боротьбі за високий стілець і багатьох інших змаганнях. Потім всі перейшли в школу, де чекали частування і сюрприз у вигляді вистави, підготовленої батьками. Це ще один рік, коли батьки виступають перед дітьми, даруючи силу атракціонів і радості.  19 червня – великий день!!!